Сподобався продуктЯ користуюся цим продуктом вже майже місяць і точно помітила різницю. Моя шкіра стала набагато м’якшою, виглядає більш сяючою та сяючою. Єдиний недолік — він залишає трохи липкий слід, тому Читати далі
Дуже задоволенийЯ користуюся цим продуктом щонайменше 6 місяців, і можу сказати, що з часом він мені почав подобатися все більше і більше. Це справді гелевий крем, без запаху, легко розподіляється, і однієїЧитати далі
КосметикаЯ дуже задоволена цим продуктом. Всього за одне застосування видаляє весь важкий макіяж. Купуйте його негайно, бо це унікальний продукт 😊🌹🎀🌹🩷🌹🎀🌹