Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Мені подобається.Гарний продукт. Вам не доведеться довго чекати, поки воно висохне. Після нанесення не відчувається сухості чи стягнутості. Добре очищає пори.
Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу