Дуже задоволенийЯ користуюся цим продуктом щонайменше 6 місяців, і можу сказати, що з часом він мені почав подобатися все більше і більше. Це справді гелевий крем, без запаху, легко розподіляється, і однієїЧитати далі
ЧудовоЯ користуюся цією маскою вже майже рік, і я б сказала, що вона чудова, вона залишає шкіру дуже приємною на дотик, помітно гладенькою та з мінімізованими порами.