Я рекомендуюДуже цікавий продукт, я не очікувала, що голки будуть так сильно відчуватися. Моє обличчя стало набагато чистішим і гладкішим після його використання.
ІдеальнийЯ дуже задоволена цими подушечками для очей, вони освіжають та надають очам свіжого вигляду. Я використовую їх щонайменше 3-4 рази на тиждень.
Відмінний кремДуже ніжний ретиноїд, підходить для зони навколо очей. Я наношу його щовечора і не відчувала жодного подразнення. Я бачу легке освітлення темних кіл.
Я рекомендуюДуже цікавий продукт, я не очікувала, що голки будуть так сильно відчуватися. Моє обличчя стало набагато чистішим і гладкішим після його використання.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу