Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Вони чудові!Це чудовий набір масок, який я купую вже вдруге. Він надзвичайно зручний у використанні та створює значно менше пакувальних відходів порівняно з індивідуально упакованими масками.
НезважаючЧитати далі
Я дуже задоволений/задоволена.Я надзвичайно задоволений, хочу замовити його знову, але його давно не було в наявності, будь ласка, додайте його до мого асортименту зараз!!!
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.