Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі
Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі