Дуже задоволенийЯ користуюся цим продуктом щонайменше 6 місяців, і можу сказати, що з часом він мені почав подобатися все більше і більше. Це справді гелевий крем, без запаху, легко розподіляється, і однієїЧитати далі
Дуже задоволенийЯ користуюся цим продуктом щонайменше 6 місяців, і можу сказати, що з часом він мені почав подобатися все більше і більше. Це справді гелевий крем, без запаху, легко розподіляється, і однієїЧитати далі