Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі
Я дуже задоволений/задоволена.Я надзвичайно задоволений, хочу замовити його знову, але його давно не було в наявності, будь ласка, додайте його до мого асортименту зараз!!!
Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Воно того варте.Я взяла найменшу упаковку, щоб спробувати маску, можливо, вона не для моєї шкіри, але вона добре розподіляється та вбирається, легко змивається, але вау-ефекту немає! Дам бренду другий шанс!
Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі
Я дуже задоволений/задоволена.Я надзвичайно задоволений, хочу замовити його знову, але його давно не було в наявності, будь ласка, додайте його до мого асортименту зараз!!!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу