⭐️Я задоволена цим продуктом. У мене дуже жирна шкіра, схильна до акне, і він мені дуже добре підходить. Останні два дні я наносила його безпосередньо поверх тоніка (без попереднього нанесенняЧитати далі
Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.
⭐️Я задоволена цим продуктом. У мене дуже жирна шкіра, схильна до акне, і він мені дуже добре підходить. Останні два дні я наносила його безпосередньо поверх тоніка (без попереднього нанесенняЧитати далі
Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу