Люблю це!Користуюся цим вже деякий час і відчуваю, що мій шкірний бар'єр відновлюється, а шрами та сліди швидко гояться. Крім того, він добре зволожує шкіру та надає їй сяючого вигляду. Обожнюю його!
Я так задоволений цим продуктом!Моя шкіра досить суха, особливо на лобі. Використання цього тоніка, а також нанесення гіалуронової сироватки та зволожувального крему робить мою шкіру НАДЗВИЧАЙНО гладкою та зволоженою! Я в Читати далі
Ідеальний кремМені дуже подобається крем Celimax noni, я в нього закохана, він дуже добре зволожує шкіру, ідеально підходить для зими. Використовую його з сироваткою Axis-y, тоніком Tonymoly, все разом виЧитати далі
Мені подобається.Гарний продукт. Вам не доведеться довго чекати, поки воно висохне. Після нанесення не відчувається сухості чи стягнутості. Добре очищає пори.