Козметика Крема го за ползвам за първи път Впечатленията ми са че много добре хидратира и омекотява лицето.Без мирис е.Винаги ми пращат много хубави тестерчета . Благодаря ksisters 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸🩷🌸�Прочети повече
Много добър!Кремът хидратира много добре, под грим е страхотен! Използвам го вече няколко месеца. Аз съм с чувствителна и акнеична кожа и нямам никакви раздразнения или пъпки когато го използвам. Минус,Прочети повече
чудесен spfИмам чувствителна кожа на лицето и този слънцезащитен фактор работи добре. Не предизвиква раздразнения, предпазва кожата от слънчево изгаряне. А ароматът е много лек и приятен
Козметика Крема го за ползвам за първи път Впечатленията ми са че много добре хидратира и омекотява лицето.Без мирис е.Винаги ми пращат много хубави тестерчета . Благодаря ksisters 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸🩷🌸�Прочети повече
Много добър!Кремът хидратира много добре, под грим е страхотен! Използвам го вече няколко месеца. Аз съм с чувствителна и акнеична кожа и нямам никакви раздразнения или пъпки когато го използвам. Минус,Прочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса