Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.











Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 69
Получих този продукт като мостра и веднага се влюбих в него. Усещам парене през първите 2-3 минути, което след това отшумява. Въпреки паренето, кожата ми не е зачервена, напротив, приятно е стегната около очите.
Тези пластири са перфектни! Нося ги 15 минути, след което нанасям крем за очи върху зоната и усещането е прекрасно!
Най-добрите! Осигуряват отлична хидратация на кожата и намаляват бръчките. Горещо ги препоръчвам!
Приятно съм изненадана от възглавничките. След нанасяне се плъзгат малко, но само за момент. След премахване, кожата под очите ми е опъната. Препоръчвам.
След известно време започнаха да ми щипят кожата, приятелката ми дори имаше червени петна там, където бяха залепени. И са прекалено парфюмирани.
Пластирите имат приятен аромат, но в рамките на 1 минута след нанасянето кожата ми започва ужасно да гори. Не мога да ги използвам.
Страхотни, незабавни резултати. Използвайте редовно. От всички продукти, които съм пробвала, тези са най-добрите.
Най-добрата „маска“ за под очите, която съм използвала досега. Намалява торбичките под очите, стяга кожата и охлажда! Опаковката е с малък апликатор, който улеснява премахването им.
Не бях разочарована от покупката на този продукт. Тампоните са много абсорбиращи и добре хидратират зоната около очите. Хидратират чудесно зоната около очите. Използвам ги само охладени от хладилника, за да успокоя кожата и да намаля отока след лоша нощ. Ароматът също е много приятен, освежаващ, лек за сутрешна употреба. Препоръчвам :)
Купих тези тампони въз основа на отзивите под продукта и не останах разочарована. Тампоните са обилно напоени с продукта. Те чудесно хидратират зоната около очите и след отстраняване и потупване на останалия продукт, кожата се усеща прекрасно стегната. Охладени в хладилник, те успокояват кожата перфектно и помагат за намаляване на подпухналостта. Имат лек, приятен аромат. Препоръчвам ги ❤️
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.