Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 49
Страхотен крем! Прави това, което трябва да прави - хидратира, регенерира и възстановява кожната бариера. Резултатите не отнемат много време; помогна ми много. Има леко гелообразна консистенция и лек кожен аромат, което не виждам като недостатък; всъщност е приятен.
Продуктът е абсолютно страхотен. Хидратира кожата и помага за намаляване на петната след акне, ако се използва редовно. Има лека текстура, лесен за нанасяне дори през лятото, защото не утежнява лицето. Лично аз съм го използвала и като основа за ежедневен грим и изглежда отлично.
Страхотен крем с пантенол. Хидратира и успокоява. Чудесен за моята чувствителна кожа. Може да се използва през нощта.
Започнах да използвам крема, след като чух толкова много отзиви: не е задължителен, но е жалко да го няма. Консистенцията му е лека и деликатна, което го прави по-подходящ за лятото за моята суха и чувствителна кожа или като основа за по-гъст крем – но това е просто моето предпочитание. Успокоява кожата, приятен е, не запушва порите и попива лесно.
Много е лек, не е лепкав, кожата ми е хидратирана след това, не се усеща опъната. Използвам серум отдолу и с него и BB крема не се образува лепкав слой. Перфектен е за акне, успокоява.
Един от любимите ми кремове. Приятно хидратира кожата, успокоява я и не я утежнява. Лек е, подходящ дори за сутрин.
Кремът има много приятна, лека гел консистенция. Притеснявах се, че няма да е достатъчно хидратиращ за кожата ми, но всъщност хидратира много добре. Когато кремът е на лицето ми, кожата ми има хубав блясък, което я прави да изглежда здрава.
Търсех „по-натурална“ козметика, имам зряла, комбинирана кожа със склонност към случайно акне... Кремът попива прекрасно, не е лепкав, не оставя плътно усещане по кожата, лек е... Кожата е хидратирана след това. Препоръчвам го!
Кремът хидратира много добре, под грим е страхотен! Използвам го вече няколко месеца. Аз съм с чувствителна и акнеична кожа и нямам никакви раздразнения или пъпки когато го използвам. Минус, че попива малко по-бавно, но иначе е страхотен!
Супер крем, кожата е красива, хидратирана, стегната, изглежда перфектно ❤️😍
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.