Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 29
Продуктът е страхотен, не е подходящ за ежедневна употреба. По-скоро през ден или 2-3 пъти седмично. Когато го нанасях всяка вечер, върху кожата ми се образуваше мазен филм. Парадоксално, но едва при редовна употреба се появи ефектът на отпочинала кожа.
Не виждам някакъв особен ефект от него и всичко ми лепне по лицето.
Използвам го в края на нощната си рутина, получих поръчка като подарък. Харесва ми, въпреки че е малко лепкав по лицето, но е перфектен като нощна маска преди лягане. Обичам аромата.
Маската хидратира много добре, но не е много приятна за лицето
Хидратира добре, но не ми харесва колко е лепкав. След това трябва да чакам доста време, за да не попадне върху възглавницата.
Получих я като подарък. Хидратира сухата ми кожа и е приятна на допир. След като използвам маската всяка вечер в продължение на месец, кожата ми е осезаемо сияйна и свежа. Отнема ми една звезда, защото съдържа аромат, който е доста силен. Ароматизира красиво, но бих предпочела версия без аромат.
Получих го като подарък. Мирише много добре. Оставя кожата ми много мека сутрин.
Получих тази маска като подарък. Мирише прекрасно и хидратира лицето.
Получих този продукт като подарък за моята покупка и го обичам повече от всичко друго, което купих! Наистина отговаря на всичките ми очаквания, имам суха и чувствителна кожа, тази маска успокоява кожата ми, овлажнява добре. Други маски за сън, които пробвах, разшириха порите ми поради техните тежки и мазни качества. Но този има гелообразна текстура, така че маската попива по-добре. Можете да го използвате и за масаж на лицето. Оставя лепкава текстура, но не ми пука, върши работата!
Маска с гелообразна консистенция, която хидратира кожата много добре и я прави мека. За съжаление, след нанасяне кожата е лепкава и гела отнема много време, за да попие, така че след лягане изтриваме маската във възглавницата. По-добрият начин е да го използвате като крем, т.е. да нанесете по-тънък слой и да го масажирате в кожата, тогава има красив овлажняващ ефект и в същото време можем да спим спокойно, без да оцветяваме нищо.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.