Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.









Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 21
Горещо ги препоръчвам. Слагам пластирите студени от хладилника. Само след едно използване забелязах огромна разлика! Тъмните ми кръгове изсветлиха, кожата ми се изглади и изглаждащият ефект трае по-дълго. Търсих специално пластири с натурални съставки и съм много доволна от тях. Сега ги използвам всяка сутрин. Освен резултатите, много е приятно и ободряващо да ги слагам веднага след събуждане.
Пластирите са много подсилващи и намаляват отока. Единственият недостатък е, че са склонни да се хлъзгат.
Тампоните са много добри, това, което оценявам, е, че са без аромат, държах ги в хладилника, сутрин приятно освежават зоната около очите, отоците са намалени, не забелязах някакво значително подобрение по отношение на тъмните кръгове и фините бръчки, но мога само да ги препоръчам за освежаване на зоната около очите.
Перфектен продукт, единственото ми „оплакване“ е, че понякога се плъзгат по кожата, защото са доста мокри. Иначе съм доволна.
Мега е, препоръчвам го
Тези лепенки за очи са невероятни, най-добрите, които съм имала някога! След 20 минути ефектът е невероятен, кожата е хидратирана, стегната и подуването изчезва! Използвам го всяка сутрин и не бих го заменила с друг ❤️
Много интересни лепенки за очи. Използвам го всеки ден от 5 дни. Нека започна с това, че те идват с пинсети, които улесняват нанасянето. Люспите са правилно напоени. Не текат при използване, нито изсъхват. Зоната под очите е овлажнена и озарена, а след нанасяне има приятно охлаждащо усещане. Освен това изглеждат красиви ;)
Много приятен за кожата под очите, освежаващ и деликатен. Доста хлъзгави, така че могат да се плъзгат надолу поради гравитацията, но това не ме притеснява и лесно се поправят. След нанасяне кожата е овлажнена и подхранена. Според мен по-добре от люспите, които съм използвал в миналото.
Това наистина е страхотен продукт, за първи път го използвам и след това не мисля, че някога ще мога да се отърва от него. Намалява подпухналостта от торбестите очи и е толкова приятно охлаждаща! Веднага се пристрастих. 🤭
Това е истинско спасение за кожата, особено след безсънна нощ. Наистина са добри - само след няколко минути можете да забележите, че кожата около очите изглежда по-хидратирана и отпочинала. Благодарение на тях кожата възвръща здравия си блясък и еластичност, а леките отоци и тъмните кръгове са по-малко видими. Това е чудесен начин бързо да освежите външния си вид и да си дадете енергия за целия ден. Препоръчвам го на всеки, който има нужда от интензивна хидратация.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.