Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.








Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 14
Когато го използвах за първи път, никога не очаквах незабавни резултати. Но само след пет минути, проработи перфектно. Наистина помогна с бръчките ми от смях, а бузите ми имаха лифтинг ефект. Горещо го препоръчвам. Забелязвате ефекта веднага след първото нанасяне.
Обичам го! Ако трябваше да избера само 1 продукт от корейската козметика, това би бил този серум. Получих го като мостра с поръчката си и го поръчах веднага. За мен това е ТОП продукт. Уеднаквява кожата прекрасно, попива бързо, а консистенцията е! Като кадифен гел. Използвам го от 3 месеца сутрин и вечер и дори не искам друг серум. След продължителна употреба виждам и положителен ефект върху запълването на фините бръчки по челото. Стяга кожата, която е "пълна" след употреба. Освен това не получавам акне след употреба, с което имам голям проблем при употребата на други серуми. Определено го препоръчвам.
Придава хубав блясък и според мен хидратира добре.
Имам чувствителна кожа, суха, често с акне, понасям много добре серума, хидратира, не влошава акнето, нося го под крем за грим. Но не прави чудеса за бръчките. Няма миризма.
Доста е добър, но не прави чудеса с моята 39-годишна кожа. Препоръчвам го за по-млада кожа
Деликатен серум, който ефективно овлажнява и стяга. Използвам го под крема от същата серия. След първото използване кожата е видимо подхранена и опъната.
Перфектен серум, който пасва перфектно на кожата ми. Той е лек, непарфюмиран, нелепкав, ексфолира максимално кожата и се абсорбира бързо. Не мога да си представя рутината си без него.
Имам млада кожа (на 25 години), но този серум е абсолютна бомба! много подхранващ, не лепкав, не ме кара да избухвам. Като цяло се влюбих в тази марка
Този серум е много приятен - добра консистенция, попива бързо и оставя кожата добре хидратирана и сияйна.
Серумът прекрасно овлажнява лицето и засилва ефекта от нанесения след него крем. За мен работи чудесно и под грим, като поддържа кожата ми копринено гладка. Подходящ е за суха, деликатна и комбинирана кожа или кожа, склонна към несъвършенства, тъй като продуктът не запушва, не предизвиква алергии и предпазва от загуба на влага. Кожата не лъщи след това, продуктът се абсорбира бързо и прави кожата изключително мека, гладка и приятна на допир. препоръчвам!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.