Отличен кремМного нежен ретиноид, подходящ за зоната около очите. Слагам го всяка вечер и не съм усетила раздразнения. Виждам леко изсветляване на тъмните кръгове.
Serum 1988Серумът е много добър, необходимо е да се прочетат внимателно инструкциите за ползване. В началото не се нанася всяка вечер, също така е добре на следващия ден да се сложи слънцезащитен кремПрочети повече
Една от най добрите ми покупки!Търсих дневен и нощен крем от една и съща марка. Случайно попаднах на тези продукти. Скептична бях но не съжалявам. Толкова лека текстура че нямам думи. Дневният крем овлажнява леко не стои Прочети повече
Обичам този серум!Кожата ми е доста суха, особено на челото. Използването на хиалуронов тоник, след това нанасянето на този хиалуронов серум и накрая нанасянето на хидратиращ крем прави кожата ми ТОЛКОВА гладПрочети повече
Хареса ми продуктътИзползвам този продукт от почти месец и определено забелязвам разлика. Кожата ми е много по-мека и изглежда по-сияйна и сияйна. Единственият недостатък е, че оставя леко лепкав завършек, затПрочети повече
Отличен кремМного нежен ретиноид, подходящ за зоната около очите. Слагам го всяка вечер и не съм усетила раздразнения. Виждам леко изсветляване на тъмните кръгове.