Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 85
Серумът е много добър, необходимо е да се прочетат внимателно инструкциите за ползване. В началото не се нанася всяка вечер, също така е добре на следващия ден да се сложи слънцезащитен крем. На мен ми действа добре и бръчките около очите вече не са толкова изразени. В комбинация с хидратиращ крем, кожата става мека и елестична. -- Препоръчвам крема на жени 40 +
За начинаещи или хора с чувствителна кожа, това е най-добрият избор. Никога не ме е дразнил, има приятна, млечна консистенция и виждам резултати след употреба. Освен това е достъпен. След като използвах едното шишенце, веднага поръчах друго. Горещо го препоръчвам.
Препоръчвам го. Страхотен серум е.
Мисля, че този ретинол серум е по-подходящ за начинаещи с тази активна съставка. Нежен е и резултатите може да не са толкова "уау" ефект, но при редовна употреба върши добра работа и резултатите са видими. Не е прекалено лепкав и се абсорбира в кожата ми доста бързо. Оставя след себе си лек блясък. Аз лично го нанасям вечер и в комбинация с други продукти кожата ми е гладка и хидратирана сутрин. Определено има своето място в рутината за грижа за кожата и може да послужи като стъпка, когато започнете да използвате продукти с ретинол.
Серумът Retinal е приятен, не дразни чувствителната ми кожа, но го нанасям в комбинация с хидратиращ серум преди и хидратиращ крем след това. Консистенцията е кремообразна и попива добре. Използвам го от кратко време, така че не мога да преценя ефективността му, но определено ще продължа да го използвам.
Това е най-добрият крем за ретината, който съм използвала досега! Можете да видите разликата само след няколко дни употреба. Написах върху него в кои дни ще го използвам, за да не го бъркам с други в новата си рутина 😅 Горещо препоръчвам! 🤩😍❤️
Най-добрият крем с ретинол, който използвам, кожата изглежда много по-гладка и мека
Много ми хареса, не раздразни чувствителната ми кожа! Препоръчвам го!
Обикновено не можеш да разбереш какъв тип е калъфът от една употреба. Жълт, леко течен, без мирис, малък продукт. Купих го, мислейки си, че няма да бъдем добри приятели, но оттогава го купих отново.
Серумът е с много приятна консистенция, не забелязах никакво раздразнение, използвам лек слой крем под серума и малко по-дебел накрая. Резултатите са видими скоро. Препоръчвам :)
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.