Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Отзиви – 3
Все още не съм пробвала продукта, въпреки че чух страхотни отзиви!!! Опаковката беше чудесна и вътре имаше много подаръци😍😍
Този серум е изключително неприятен, освен ако, разбира се, не предпочитате усещането за счупено стъкло по лицето си. Иглата е неприятна за нанасяне. И можете да го усетите ясно и това усещане продължава цяла нощ, всеки път, когато се обърнете на възглавницата. След 2 употреби се озова в кошчето.
Не го купих от тук, но искам да напиша ревю - розов крем/гел, с добре усещащи се микроигли. Колко е яко, акнето ми изчезна, след една неделя, а го купих в Дубай, където е горещо и кожата ми се омазнява, дойдох в Чехия и нищо не се промени, същото като преди, без обриви, остана. Искам да пробвам още 7500.. казват, че има ад.. така че да видим
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.