Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 19
От дълго време се боря със зачервяване, упорито зачервяване и розови петна, затова реших да пробвам азелаинова киселина. Използвам я редовно от около две седмици - кожата ми започва да се успокоява и вече не усещам толкова раздразнение по лицето си. Серумът е много нежен, чудесен за чувствителна кожа, воден е и попива много бързо.
След седмица употреба, тенът на лицето ми стана много по-равномерен, а зачервяванията изчезнаха много по-бързо. Не е лепкав и се нанася добре под крема.
Този серум наистина помага при зачервявания и дребни несъвършенства. Кожата ми изглежда по-балансирана и по-спокойна. Азелаиновата киселина е особено добра активна съставка за чувствителна, склонна към акне кожа. ...
Използвам серума от 3 седмици. Абсолютно невероятен е, започнах постепенно с 3 пъти седмично, сега го използвам всяка вечер. Действа чудесно с пъпки и постакне. Течен е като вода, попива бързо. Слагам преди/след
Използвам Nineless Azelaic Acid веднъж седмично, така че все още не съм видяла драстични промени. Въпреки това, вече мога да кажа, че се усеща наистина приятно върху кожата. Хидратира добре и оставя лицето ми меко и комфортно. Тъй като го прилагам само седмично, мисля, че ми е нужно повече време, за да видя видими резултати, но засега наистина ми харесва колко хидратиращ и нежен е.
Отличният серум прави кожата сияйна!
Използвам го от доста време. По-точно от няколко месеца. По принцип не е лош за успокояване на кожата. Забелязах също, че възпалението може да отшуми по-бързо с него. Дори има изсветляващ ефект върху постакне. Но разбира се, трябва да се използва още по-дълго, за да се получи същият резултат. Важно е също да не се прекалява. Мисля, че ще го повторя.
Има водниста консистенция, попива бързо в кожата. Малко е лепкав обаче. Използвам го от много месеци и почти свърших бутилката, но е трудно да се каже дали има значителни ефекти върху кожата ми. Може би до известна степен белезите след акне изчезват много бавно, но не мога да кажа, че това е най-невероятният продукт.
Има хубава формула на водна основа, така че попива бързо. Освен това, само след един ден зачервяването на лицето ми изчезна и акнето ми намаля. Засега мисля, че първото впечатление е добро.
През юни си купих този серум за изсветляване на постакне и съм приятно изненадана. Има приятна текстура, без мирис, хидратира добре кожата и действа както е предназначено. Кожата е станала по-добра, червените петна не са толкова видими, а и цялостното състояние на кожата се е подобрило. Разбира се, няма чудеса и има моменти на обостряне, но след заздравяване проблемните зони не са толкова забележими. Като цяло го препоръчвам като наистина добър продукт за кожа на лицето, ще го купя отново.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.