Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 10
Серумът има лека, млечна консистенция, която попива бързо и се съчетава перфектно с крема iUNIK. Бакучиолът действа нежно като ретинол, но изобщо не дразни кожата ми. След употреба тенът ми е гладък, хидратиран и чудесно сияен. Горещо го препоръчвам! 🤍
Серумът е много лек и приятен за кожата. Има млечна консистенция и се абсорбира бързо. Козметика с растителни екстракти. Съдържа 1% бакучиол, така че е нежен, но ефективен. Ароматът е естествен, напомня ми на миризмата на мъх. Наистина оценявам, че серумът не е обременен с парфюм, който може да раздразни.
Това е абсолютно прекрасен серум. Лицето ми става по-стегнато и гладко ден след ден. Бръчките са сведени до минимум. Не запушва порите и не дразни. Той е постоянно допълнение към рутинната ми грижа за кожата.
Използвам серума PURITO SEOUL Timeless Bloom Bakuchiol от почти месец и като цяло съм много доволна. Кожата ми е много чувствителна, така че е особено важно за мен продуктите за грижа за кожата да се понасят добре. Този серум е много подходящ за кожата ми – не предизвиква алергии или други нежелани реакции. След нанасяне кожата ми е добре хидратирана и успокоена. Ароматът е малко необичаен, но лично на мен не ми пречи. Опаковката много ми харесва; изглежда качествена. Един малък недостатък обаче е капкомерът – не е много практичен и не винаги дозира продукта от първия опит. Въпреки това, с удоволствие продължавам да използвам серума, защото кожата ми го понася много добре. Като цяло мога да препоръчам този продукт.
Кожата на лицето става много мека и хидратирана при ползване. На допир усещането е много приятно. Не запушва порите.
Добър малък продукт. Прави кожата по-гладка и хомогенна. Хидратира добре. Добър е и за фини бръчки. Малко е лепкав при нанасяне, но освен това е много добър.
Чувствам кожата си прекрасно копринена и приятно хидратирана след нанасяне. Нежен, но ефективен продукт. Видимо подобрява текстурата на кожата.
Формулата е много добра, лесно се абсорбира. Дозиращата пипета обаче не е най-добрата.
Взех проба и след това поръчах целия пакет - действа като много нежен, но ефективен ретинол, страхотен за моята изключително чувствителна кожа, не изсушава, не дразни розацеята. Много се радвам да го препоръчам.
Невероятен серум, кожата ми е хидратирана, изключена, нелепкава, обривите по челото изчезнаха при редовна употреба. Кожата е успокоена. Жалко за опаковката, защото не мога да използвам всяка капка от този серум. Отивам да поръчам пак.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.