Гарний продуктЯ користуюся кремом вже 3 роки, навіть у повсякденному житті в міському середовищі. Досить тривалий захисний ефект. Швидко вбирається, не залишає важких жирних чи білих слідів, дуже добре вбЧитати далі
Сподобався продуктЯ користуюся цим продуктом вже майже місяць і точно помітила різницю. Моя шкіра стала набагато м’якшою, виглядає більш сяючою та сяючою. Єдиний недолік — він залишає трохи липкий слід, тому Читати далі
Унікальний сонцезахисний стікУ мене комбінована або жирна шкіра, і стік дуже легкий, не жирний і не жорсткий, матовий. Він не закупорює пори та не залишає білих слідів. На мою думку, він того вартий ☺️☺️
⭐️Я задоволена цим продуктом. У мене дуже жирна шкіра, схильна до акне, і він мені дуже добре підходить. Останні два дні я наносила його безпосередньо поверх тоніка (без попереднього нанесенняЧитати далі
Гарний продуктЯ користуюся кремом вже 3 роки, навіть у повсякденному житті в міському середовищі. Досить тривалий захисний ефект. Швидко вбирається, не залишає важких жирних чи білих слідів, дуже добре вбЧитати далі