КосметикаЯ дуже-дуже задоволена, він залишає обличчя надзвичайно м'яким та оксамитовим, він утворює багато піни навіть після кількох крапель, запах більш ніж чудовий, запах персиків 🍑🍑 відчуваєтьсяЧитати далі
Так, від менеГель-міст з 99% алое. Я використала всю пляшку. Оскільки він добре зволожує та надає обличчю плівкового блиску, я використовувала його лише ввечері, після роботи. Я дуже задоволена, він заспЧитати далі
КосметикаЯ дуже-дуже задоволена, він залишає обличчя надзвичайно м'яким та оксамитовим, він утворює багато піни навіть після кількох крапель, запах більш ніж чудовий, запах персиків 🍑🍑 відчуваєтьсяЧитати далі