Мій новий улюблений гель для вмиванняДуже легкий і приємний для шкіри. Добре змивається і не сушить. Він став моїм новим улюбленим засобом для вмивання.
Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.
Мій новий улюблений гель для вмиванняДуже легкий і приємний для шкіри. Добре змивається і не сушить. Він став моїм новим улюбленим засобом для вмивання.
Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу