Изненадващо Наистина ми харесва доста даже само от първото нанасяне , оставя кожата толкова гладка ,хидратирана , но не мазна и не суха , наистина страхотен
Зеления не ми допадна толкова колкото този
Любимата миСтрахотна маска — истинско откритие! Купувам я не за първи път и тя отдавна е част от моята редовна рутина за грижа за лицето. Особено ми харесва, че не оставя лепкав ефект: косата не полепвПрочети повече
Много доволнаПолзвам този продукт от поне 6 месеца, и бих казала че със времето все повече почна на ми харесва, наистина е гел крем, няма мирис, лесно се разнася и една опаковка стига да доста време ( наПрочети повече
Изненадващо Наистина ми харесва доста даже само от първото нанасяне , оставя кожата толкова гладка ,хидратирана , но не мазна и не суха , наистина страхотен
Зеления не ми допадна толкова колкото този