Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.








Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 115
Супер
Много лек, попива бързо и хидратира добре кожата. Без аромат е, което много оценявам. Оставя кожата да изглежда здрава и мека. Горещо го препоръчвам!
Използвам този продукт като допълнение към вечерната си рутина. След седмица употреба, качеството на кожата ми се подобри значително. Имам комбинирана/мазна кожа и гелната му текстура я хидратира добре, без да я утежнява. Хората, които мислят, че мазната кожа ги освобождава от употребата на хидратиращи кремове, не знаят колко много губят по отношение на качеството на кожата, защото не е осигурена адекватна хидратация и кожата е по-склонна към увреждане на бариерата си. Горещо препоръчвам продуктите на skin1004, насочени към различни кожни проблеми.
След препоръката от Ksisters, се надявах и изобщо не се съмнявах, че кремът ще е лош, но честно казано, не ми харесва, защото е твърде гелообразен за мен и оставя усещане за "лайм" по кожата ми скоро след нанасяне. Приятно хидратиращ е, но е твърде гелообразен за моята мазна, чувствителна кожа. Единственият плюс е, че когато го нанесете вечер, кожата е приятно "завършена", гладка на следващия ден. Но това е всичко. Следващия път ще си купя нещо друго.
Сега го използвам всяка вечер в козметиката си, много добър успокояващ гел, харесва ми. Също така използвам тоник и серум и виждам резултат.
Много необичайна и приятна текстура, взех малко количество за проба, ще поръчам още😊
Кремът има много лека, гелообразна консистенция и е идеален за мазна и комбинирана кожа - точно каквато имам и аз. Това е третата ми бутилка и определено ще купя още. Горещо го препоръчвам.
Това е най-добрият крем, който съм използвала. Имам комбинирана чувствителна кожа и поръчах 30 мл, за да го пробвам. Нанасям го всеки ден сутрин и вечер, издържа около 1,5 месеца, което е доста дълго време за такъв обем. В резултат на това много ми хареса, кожата ми стана много мека и гладка. Самата консистенция е гелообразна, но не оставя лепкаво усещане. Попива доста бързо, но не за секунда, така че можете спокойно да го нанасяте. Може би ще е твърде лек за зимата, но за пролет-лято мисля, че е идеален. Определено ще поръчам по-голям обем, съветвам ви да го пробвате)
Гелообразната консистенция първоначално е леко лепкава, но след известно време попива напълно. Твърде рано е да се каже дали наистина успокоява, но е перфектна под грим.
Кара кожата ми да сияе и това ми харесва.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.