Харесва миМного нежна пяна , малко количество е достатъчно за обилна пяна. Подходяща е за мазна и суха кожа, тъй като не я пресушава, а я оставя леко хидратирана.
Много добреПрепоръчвам тази серум за кожи, които са раздразнени или с акне.
Мирише, както се и очаква, на зелен чай.
Използвах с емулсията от същата серия 😏
Харесва миМного нежна пяна , малко количество е достатъчно за обилна пяна. Подходяща е за мазна и суха кожа, тъй като не я пресушава, а я оставя леко хидратирана.
Много добреПрепоръчвам тази серум за кожи, които са раздразнени или с акне.
Мирише, както се и очаква, на зелен чай.
Използвах с емулсията от същата серия 😏
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса