Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 42
Много приятен хидратиращ продукт с водниста текстура, който попива добре в кожата и я подготвя за следващите стъпки👍. Бих го нарекла по-скоро като основа за серум, със сигурност не отговаря на свойствата на комплексен серум (поне за мазна млада кожа).
Този серум има лека, водниста консистенция. Лицето ми не е лепкаво след употреба. Съдържа медни пептиди, което оценявам. Кожата ми се чувства по-спокойна след употреба, с намалено зачервяване. Като цяло, серумът е добър, но все още трябва да видя допълнителни резултати, тъй като не съм го използвала достатъчно дълго, за да оценя стягащите му свойства.
Серумът има много лека, водниста консистенция и попива бързо. В началото може леко да щипе, въпреки че „разбърква“ вероятно е меко казано. Във всеки случай, щипе само в самото начало на употреба. Виждам подобрение във външния вид на кожата си – тя е по-сияйна и леко по-стегната. Цената също е много разумна; определено ще го купя отново :)
Течен серум. Попива бързо в кожата. Оставя приятна текстура и харесвам резултата върху лицето си! Използвам го сутрин преди хидратиращия крем!
Страхотен продукт, горещо го препоръчвам
Имам чувствителна и понякога реактивна кожа. Само след няколко дни употреба забелязах, че кожата ми е по-добре: по-хидратирана и изглежда по-здрава. Попива много добре и след това мога да нанеса хидратиращия си крем. Не оставя никакъв блясък; оставя кожата ми да се чувства страхотно.
Купих го случайно, когато продуктът беше на промоция. Използвам го от доста време. Оставя хидратиращ ефект върху кожата и попива веднага. Не е лепкав. Имам комбинирана кожа и не се усеща мазна след употреба.
Най-доброто нещо с пептиди, което съм пробвала. Отлична консистенция, подходяща и за мазна кожа, моментално подхранена кожа. Препоръчвам 👌👌
Лек, попива бързо и обожавам пептидите. Наистина се вписва във всяка рутина. Може да замести тоника, но аз лично го използвам след него, защото също съдържа KH и искам да извлека максимума от него. Този продукт е основен в моята сутрешна и вечерна рутина.
Използвам този серум от известно време и съм много доволна. Текстурата му е доста течна, но точно затова е толкова лесен за нанасяне върху лицето и е много икономичен. Кожата ми се усеща мека и комфортна след това. Не ми е причинил алергии или раздразнения. Бутилката е практична и като цяло е чудесен основен продукт за грижа за кожата. 😊
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.