Страхотна маска е!Това е една от най-добрите маски за лице, които съм пробвала. Резултатите са видими дни след употреба, виждам кожата си сияйна и по-равномерна. Дори с чувствителна кожа не съм имала никакво Прочети повече
Харесва ми този продуктПродуктът е наистина добър; има леко изтръпване, но е поносимо. Що се отнася до ефекта, забелязах го едва когато започнах да го комбинирам със серума си с ниацинамид. Четох, че се съчетава дПрочети повече
Страхотна маска е!Това е една от най-добрите маски за лице, които съм пробвала. Резултатите са видими дни след употреба, виждам кожата си сияйна и по-равномерна. Дори с чувствителна кожа не съм имала никакво Прочети повече