Много добреПрепоръчвам тази серум за кожи, които са раздразнени или с акне.
Мирише, както се и очаква, на зелен чай.
Използвах с емулсията от същата серия 😏
Прави кожата като порцеланова Страхотен продукт! Прави кожата мека, плътна и нежна на допир. Не лепне и не седи тежко, няма кир ефект с доста серуми ми пасва. И ухае невероятно! 😍
Много добреПрепоръчвам тази серум за кожи, които са раздразнени или с акне.
Мирише, както се и очаква, на зелен чай.
Използвах с емулсията от същата серия 😏
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса