Чудесен балсамРазтапя се директно на кожата и маха всички замърсявания и грим. След него усещам кожата си почистена ,мека и хидратирана. Има хубав аромат, но не дразни чувствителната ми кожа. Също имам и Прочети повече
Не е лошЗакупих го поради хвалебните отзиви в интернет, но не останах с wow впечатление. Хареса ми масажът, който осигурява накрайникът , но от самият крем не останах много доволна. Добре е.
Добър крем Приятен крем. Но не е чак кой знае какво.
Текстурата му е между гел и крем.
Без мирис.
Сработва добре в комбинация с други продукти.
Давам му средна оценка.
Чудесен балсамРазтапя се директно на кожата и маха всички замърсявания и грим. След него усещам кожата си почистена ,мека и хидратирана. Има хубав аромат, но не дразни чувствителната ми кожа. Също имам и Прочети повече
Не е лошЗакупих го поради хвалебните отзиви в интернет, но не останах с wow впечатление. Хареса ми масажът, който осигурява накрайникът , но от самият крем не останах много доволна. Добре е.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса