Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Отзиви – 1
Възхитена съм от консистенцията, напълно неутралния и постоянен аромат „без аромат“, ефектите, формулата и марката ;) Това е много приятен и лек за нанасяне, гладък крем, който хидратира и подхранва зоната около очите. При продължителна употреба бръчките видимо намаляват. Имам много чувствителна кожа (атопичен дерматит), склонна към сухота и хиперреактивност, и е зряла. Този крем ме кара да изглеждам и да се чувствам страхотно. Използвам го на всеки 2-3 дни през нощта, включително около устните, заради ретинола, който, както знаем, прави чудеса дългосрочно, но може и да раздразни. ;) Другите съставки прекрасно компенсират и смекчават негативните му странични ефекти. Забелязвам ги едва след няколко дни непрекъснато приложение върху много чувствителна кожа. Така че, за продукт с ретинол, мисля, че е напълно подходящ за ежедневна употреба и това е НЕВЕРОЯТЕН плюс на формулата му. Препоръчвам да опитате този крем и друга козметика от тази марка, защото според мен си заслужава, особено за чувствителна кожа <3
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.