Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 13
Този тоник е абсолютен "задължителен" продукт за всяка (не само корейска) рутина за красота. Много е нежен, прави точно това, което обещава - възстановява загубения баланс на кожата и ѝ придава здравословен блясък. За цената си е фантастичен продукт💕
Съотношението цена-качество ме изненада. Успокоява акнето прекрасно, без да го изсушава. Препоръчвам го!
Добър тоник, приятен
Харесва ми много този тоник, защото моментално успокоява кожата ми, когато е малко по-чувствителна или зачервена. Усеща се лек и свеж, а воднистата му консистенция означава, че попива бързо, което прави кожата ми много по-възприемчива към серуми и кремове. Превърна се в истински фаворит в рутината ми. Използвам втората си тубичка.
Едновременно освежава и успокоява, горещо го препоръчвам за чувствителна, склонна към акне кожа.
Красиво успокоява раздразнената кожа.
Най-добрият тонер, който съм тествал досега. Съставът е идеално съчетан с кожата ми, овлажнява, успокоява и изравнява цвета. Ефикасен, след месец ежедневна грижа ми остана колкото на снимката
тоникът овлажнява и успокоява много добре кожата, помага за възстановяване на хидролипидната бариера, със сигурност ще си купя друга опаковка
Първото нещо, което привлече вниманието ми за тонера беше цената, тонерът за доста "няколко долара". Използвам го всяка сутрин и вечер, виждате, че хидратира кожата, не е от най-добрите тонери, които съм използвала, но е приятен.
Страхотен тоник, само след 3 дни употреба (сутрин и вечер) забелязах разлики. Лезиите от акне са заглушени, зачервяването и раздразнението са изчезнали
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.