Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 27
Приятен, лек крем, но със сигурност НЕ ХИДРАТИРА, може да се използва върху кожата като първи слой, но определено трябва да се допълни с хидратиращ крем, поне при мен е така.
Не утежнява кожата, много е приятен на допир и хидратира доста добре чувствителната кожа.
Любимият ми хидратиращ крем, препоръчвам го. Единственият проблем е опаковката на крема, не е много удобна.
Кремът има супер гладка, лека консистенция, попива бързо в кожата и я оставя гладка и хидратирана. Поръчах го вече 3 пъти и го препоръчах на колегите си.
Чудесно успокоява, овлажнява и регенерира кожата. Идеален след излагане на слънце или когато кожата е раздразнена. Оставя кожата мека, гладка и сияйна.
Едновременно хидратира, успокоява и подхранва защитната бариера. Консистенцията е гелообразна, полупрозрачна и лека, с леко топяща се консистенция. Това е третата бутилка, която купувам.
Добър крем е. Не ми причини раздразнения, хидратира леко кожата ми, но за хора със суха кожа мисля, че само това не е достатъчно.
Много приятен, лек, леко охлаждащ гел-крем. Попива прекрасно и не оставя никакъв филм. Абсолютно "задължителен" за слънчева почивка. Успокои напълно кожата ми след цял ден на морето на слънце и беше нежно охлаждащ. Невероятна релаксация за кожата. Горещо го препоръчвам!
Фантастичен крем. Най-добрият, който съм опитвала. Хидратира, придава красив блясък и има много приятен и деликатен аромат. Текстурата е основна, но действа на 100%. Определено препоръчвам този крем на всички!
Имам склонност към суха кожа, така че преди използвах само пяна с дозатор. Но след като пробвах тази пяна у приятелка, се влюбих от първия път. Не изсушава кожата ми и премахва грима още от първото измиване. Препоръчвам я на 100%.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.