Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 31
Опаковката е много сладка, използвала съм я само няколко пъти, кожата ми я обожава. :)
Отличен серум, поръчвах го няколко пъти. Много музика за малко пари.
Серумът е по-рядък, отколкото съм свикнала с други продукти на KH. Освен това е трудно да се извади от ампулата. Цената е разумна за качеството.
Гел текстурата е лесна за нанасяне върху кожата и попива бързо. Хидратира много добре. Любимата ми марка серуми.
Подходящ за моята чувствителна кожа. Серумът се абсорбира бързо, хидратира кожата прекрасно и не оставя мазен "филм". Недостатъкът е или некачествена пипета, или много гъста консистенция. Продуктът се абсорбира по-трудно. Въпреки това, страхотно съотношение цена-качество.
Серумът попива бързо в кожата и не оставя лепкаво усещане. Очаквах обаче по-течна консистенция - продуктът е гелообразен, така че трябва да го стиснете доста, за да попадне в пипетата, което не е много удобно.
Направи лицето ми много красиво, меко и равномерно! Цената също е много разумна! Препоръчвам го на всеки, който иска красива и равномерна кожа!
Този ме остави малко разочарован. Продуктът свърши много бързо и не усетих никаква разлика върху кожата си.
Използвам серума последен, защото е малко по-слабо хидратиращ и оставя лъскав филм върху кожата ми, след като се абсорбира от дехидратираната ми комбинирана кожа, което е отчасти едновременно плюс и минус на този серум. Като цяло обаче съставът и консистенцията са приятни, пипетата е малко по-трудна за изваждане, защото уплътнението е малко "стегнато".
Много добър продукт по отношение на качество-цена. Оставя кожата блестяща (ефект на стъклена кожа). Бързо се абсорбира в кожата.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.