Добър продуктИзползвам продукта вече 3 години. 1 опаковка ползвам по около 6 месеца.
Прилагам го вечер на Т-зоната с масажни движения и определно помага нежеланите пъпки да изчезнат и поддържа кожата чПрочети повече
Толкова съм доволен от този продукт!Кожата ми е доста суха, особено на челото. Използването на този тоник, а след това нанасянето на хиалуронов серум и хидратиращ крем прави кожата ми ТОЛКОВА гладка и хидратирана! Абсолютно гоПрочети повече
Уникален продуктЧестно казано, дълго време изобщо не знаех, че тонерът е толкова важна стъпка в грижата за кожата и често го пропусках. Реших да пробвам този и останах много приятно изненадана. Кожата ми сеПрочети повече
Добра хидратацияТоникът си върши добре работата. Хидратира прекрасно и има по-плътна текстура от много други тонери, но въпреки това се усеща много лек върху лицето.
Изненадващо Наистина ми харесва доста даже само от първото нанасяне , оставя кожата толкова гладка ,хидратирана , но не мазна и не суха , наистина страхотен
Зеления не ми допадна толкова колкото този
Добър продуктИзползвам продукта вече 3 години. 1 опаковка ползвам по около 6 месеца.
Прилагам го вечер на Т-зоната с масажни движения и определно помага нежеланите пъпки да изчезнат и поддържа кожата чПрочети повече