Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 236
Беше подарък и съм толкова щастлива. Прекрасно е и го обичам.
Един от най-добрите тоници, които съм пробвала за лятото. Ще го купувам отново и отново 🤍
Получих го като подарък с по-голяма поръчка и мога да кажа, че е наистина добър, сега не мога без тоник. ❤️❤️
Това е първата ми покупка от тази марка и определено не последната! Първоначално го купих на страхотната цена, но след седмица употреба мога да кажа, че е далеч по-добър от много други продукти на пазара от други марки. Използвам го за сутрешна и вечерна рутина, а евентуално и през деня за освежаване. Не оставя лепкаво, стягащо усещане и няма неприятна миризма, а на свежест, почистване и не на последно място, допълнително се грижи за кожата. Зачервяването след акне е намаляло значително, хидратацията на кожата е много по-адекватна, себумната секреция постепенно се регулира и кожата придобива по-здрав вид - всичко това само след една седмица. Очевидно мога само да го препоръчам на други k-sisters!
Този тоник е прекрасен!!! Кожата ми е забележимо по-хидратирана и гладка след употреба, а след седмица забелязах по-малко пъпки по лицето си. Фантастичен е!
Успокоява зачервяването и хидратира. Лек и приятен. Горещо го препоръчвам.
Имам мазна кожа в Т-зоната и този тоник е страхотен продукт за моя проблем. Използвам го в ежедневието си и не мога да го похваля достатъчно. П.С.: тъй като ми свърши (разбира се, поръчах още), за съжаление не мога да публикувам снимка :))
Тоникът е приятен, използвам го от дълго време. В комбинация с есенцията, изглажда кожата приятно.
Не мога да кажа нищо за продуктите все още, трябва да ги тествам по-дълго. Но по отношение на бързина, опаковка и мостри, това е най-добрият магазин, с който съм работил от дълго време.
Моят нов фаворит! > Този крем е истинско удоволствие за употреба. Капсулите се сливат безпроблемно с кожата, давайки незабавно усещане за дълбоко подхранване и гладкост. Благодарение на ниацинамида забелязах, че тенът на кожата ми е по-равномерен и кожата ми има прекрасен блясък. Направо хит!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.