Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 114
Хидратира кожата много добре. След като пробвах мини комплект от тази марка, който включваше този тоник, си купих голяма опаковка от този тоник, защото бях доволна от него и засега се придържам към този избор.
Това е чудесен тоник, перфектно допълнение към моята рутинна грижа за кожата. Имам нечувствителна кожа, която е склонна към мазна. Прави чудеса, като изсушава възпаленията.
Много хубав тоник! Тонизира кожата ми! Не я прави мазна! Горещо го препоръчвам!
Помогна ми да възстановя доста увредената си кожна бариера. Не дразни чувствителната ми кожа. Видях резултати само след няколко дни. Определено ще купя отново.
Страхотен тоник. Купен по препоръка. Красив аромат на мента. Имам чувствителна кожа, склонна към купероз, и подейства перфектно. Използвам го ежедневно от декември и съм използвала половината от него.
Купих този тоник на сляпо и не съжалявам. Перфектен е за моята комбинирана кожа. Бих искала също да отбележа, че тоникът не изсушава кожата ми, което е рядкост при киселините.
За съжаление, тоникът не ми подейства, въпреки че имах големи надежди за него. Имам комбинирана кожа, склонна към възпаления, и този тоник само влоши състоянието на кожата ми.
Чудо за кожа, склонна към акне. Използвам го върху лицето си, но също така и върху гърба и деколтето. Внимавайте с честата употреба и около очите!. За предпочитане 2 до 3 пъти седмично. Трябва да кажа обаче, че съм доволна. Кожата ми не се бели след употреба.
Опитах по-малката версия от 30 мл. За чувствителна кожа, 1-2 пъти седмично е достатъчно, за да се избегне дразнене на кожната бариера. Иначе, един добър тоник с лека, водниста текстура помага при акне. За мен по-добър ексфолиращ тоник е от Paula's choice или Benton Aloe Bha toner за чувствителна кожа.
След опита ми със Zmačka Some, имах големи очаквания, тъй като наистина харесвам продуктите им. Този тоник обаче не е страхотен, но и не прави нищо лошо, определено си върши работата. За мен обаче е твърде блудкав и затова не трае толкова дълго. Ароматът не е твърде силен, но и не е много приятен. Определено бих препоръчала тоник от тази марка, този с прополисон, това е съвсем различна история.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.