Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 8
За мен е супер хидратиращо, кожата е гладка и очите ми изобщо не ме парят.
Тоникът е много приятен за кожата, не е допълнително парфюмиран, подготвя кожата добре за нанасяне на други продукти. Уеднаквява тена и с комбинацията от серум и крем е страхотен! Препоръчвам да го пробвате!
Съотношението цена-качество е добро. Все още го пробвам, но ако имате пресни белези по лицето си, може малко да щипе.
Много приятен тоник, дори и да сложа повече, попива много бързо. Не оставя никакъв филм върху кожата и я подготвя перфектно за други продукти.
Струва ми се твърде воднист, трудно се нанася и в крайна сметка използвам повече, отколкото ми се иска. Иначе е хубав и си служи, но вероятно няма да го купя отново. Но си струва да се опита.
Попива добре и хидратира. За мен е ок.
Този тоник е воднист. Попива много бързо и не оставя лепкави следи. Не ми подейства, така че няма да го купувам отново.
Тоникът попива добре, не е лепкав и перфектно подготвя кожата за по-нататъшна грижа. При редовна употреба кожата изглежда по-стегната, по-сияйна и по-малко уморена.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.