Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 27
Кожата ми го обожава. Понася се много добре. Може би е малко скъпичко, но е добре.
Това вече е любимият ми тоник за лице, имам комбинирана и чувствителна кожа, имах зачервявания по кожата си и след като започнах да използвам този продукт, всичко изчезна, хидратира много добре и наистина защитава кожната бариера, много съм доволна, препоръчвам този продукт🥰
Обичам този тоник; оставя кожата ми мека и успокоена. Имам чувствителна, суха кожа, която реагира на зачервяване на почти всичко. Този тоник я успокоява. Предпочитам обаче да го използвам като втори тоник, след по-воднист или спрей, върху влажно лице, поради млечната му, но деликатна консистенция.
Купих го на базата на положителни отзиви, но не мога да кажа за себе си, че е наистина страхотен продукт, много е лепкав след нанасяне, попива бавно, нанасях го и на врата и ръцете си, но лепкавото усещане беше неприятно, плюс това при комбинирана или нормална кожа млякото седи много на повърхността и разширява порите, мисля, че е и заради бавното попиване. Определено е по-подходящ за много суха кожа. Няма да го купя отново.
Много хидратиращ тоник за лице. Използвам го всяка вечер, за да подхраня и успокоя кожата си. Използвам го без памучен тампон, нанасям го с длани и масажирам в кожата си. Определено ще купя още.
Любимият ми млечен тоник. Задължителен за стегната, чувствителна кожа като моята. Особено го препоръчвам на хора с проблеми с BHL – носи чудесно облекчение. Вече не мога да си представя грижата за кожата без него ❤️
Имам суха кожа и този тоник е невероятно приятен върху нея. Веднага след нанасяне, той придава на кожата ми успокояващо и комфортно усещане. Използвам го сутрин и вечер и винаги съм възхитена от прекрасната му текстура. Кожата ми се чувства мигновено хидратирана и изглежда по-свежа и подхранена. Купих тоника само преди няколко седмици, но толкова ми харесва, че вече използвах почти половината от бутилката. Определено е победител за сухата ми кожа! ...
Това е вторият път, когато купувам този тоник и съм възхитена. Понякога самото използване на тоника сутрин е достатъчно, за да се почувства кожата ми максимално хидратирана и супер сияйна.
Един от най-добрите тоници, които съм използвала 🥹✨ Има млечна, много приятна консистенция и успокоява кожата чудесно. След употреба лицето ми е хидратирано, меко и изглежда здраво, без никаква лепкавост. Перфектен е за суха и чувствителна кожа, особено ако е раздразнена или отслабена. Ефективно укрепва хидролипидната бариера и придава "комфортен" ефект 💕
Идеален е за суха кожа, придава на кожата блясък и здрав вид, добра основа за грим🌸
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.