Купую вже вп'яте.Цей очищуючий гель чудово підходить для жирної шкіри, він очищає всі види забруднень і дуже допомагає при прищах. У мене точно чистіша шкіра.
Сподобався продуктЯ користуюся цим продуктом вже майже місяць і точно помітила різницю. Моя шкіра стала набагато м’якшою, виглядає більш сяючою та сяючою. Єдиний недолік — він залишає трохи липкий слід, тому Читати далі
КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі
Купую вже вп'яте.Цей очищуючий гель чудово підходить для жирної шкіри, він очищає всі види забруднень і дуже допомагає при прищах. У мене точно чистіша шкіра.