Купую вже вп'яте.Цей очищуючий гель чудово підходить для жирної шкіри, він очищає всі види забруднень і дуже допомагає при прищах. У мене точно чистіша шкіра.
Непогано.Я купила його через захоплені відгуки в інтернеті, але враження «вау» у мене не залишилося. Мені сподобався масаж, який забезпечує насадка, але сам крем мене не дуже вразив. Він непоганий.
Купую вже вп'яте.Цей очищуючий гель чудово підходить для жирної шкіри, він очищає всі види забруднень і дуже допомагає при прищах. У мене точно чистіша шкіра.