КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі
Сироватка 1988 рокуСироватка дуже хороша, необхідно уважно прочитати інструкцію із застосування. Спочатку її не наносити щовечора, також добре нанести сонцезахисний крем наступного дня.
Мені вона добре допомагЧитати далі
Відмінний кремДуже ніжний ретиноїд, підходить для зони навколо очей. Я наношу його щовечора і не відчувала жодного подразнення. Я бачу легке освітлення темних кіл.
КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі
Сироватка 1988 рокуСироватка дуже хороша, необхідно уважно прочитати інструкцію із застосування. Спочатку її не наносити щовечора, також добре нанести сонцезахисний крем наступного дня.
Мені вона добре допомагЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу