Купую вже вп'яте.Цей очищуючий гель чудово підходить для жирної шкіри, він очищає всі види забруднень і дуже допомагає при прищах. У мене точно чистіша шкіра.
Улюблений продукт! 🤩Моя улюблена маска! Я її обожнюю! Заспокоює, очищає, вирівнює колір обличчя! Чудово пахне. Загалом, це дуже, дуже хороший продукт. Один з тих, які я раджу КУПИТИ!!
Сподобався продуктЯ користуюся цим продуктом вже майже місяць і точно помітила різницю. Моя шкіра стала набагато м’якшою, виглядає більш сяючою та сяючою. Єдиний недолік — він залишає трохи липкий слід, тому Читати далі
Купую вже вп'яте.Цей очищуючий гель чудово підходить для жирної шкіри, він очищає всі види забруднень і дуже допомагає при прищах. У мене точно чистіша шкіра.