Я задоволений/задоволена.Я дуже задоволена цим кремом, він досить добре зволожує шкіру, упаковка велика, і його не потрібно багато наносити, оскільки консистенція гелеподібна, і його досить легко наносити на обличчяЧитати далі
Чудовий продуктЗ цим кремом я змогла так добре зволожити свою шкіру протягом тижня. Замовлю ще раз і рекомендую його, зволоження зменшує акне, я переконана!
Я задоволений/задоволена.Я дуже задоволена цим кремом, він досить добре зволожує шкіру, упаковка велика, і його не потрібно багато наносити, оскільки консистенція гелеподібна, і його досить легко наносити на обличчяЧитати далі