Гарний продуктЯ користуюся кремом вже 3 роки, навіть у повсякденному житті в міському середовищі. Досить тривалий захисний ефект. Швидко вбирається, не залишає важких жирних чи білих слідів, дуже добре вбЧитати далі
дуже сподобався Я його використовую на ніч, а зранку вже бачу ефект. І запах його подобається. Він такий більш насичений, але не жирний. Шкіра після нього прям більш щільна, пружна, ніби наповнена.
Мені подЧитати далі
Гарний продуктЯ користуюся кремом вже 3 роки, навіть у повсякденному житті в міському середовищі. Досить тривалий захисний ефект. Швидко вбирається, не залишає важких жирних чи білих слідів, дуже добре вбЧитати далі
дуже сподобався Я його використовую на ніч, а зранку вже бачу ефект. І запах його подобається. Він такий більш насичений, але не жирний. Шкіра після нього прям більш щільна, пружна, ніби наповнена.
Мені подЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу