Непогано.Я купила його через захоплені відгуки в інтернеті, але враження «вау» у мене не залишилося. Мені сподобався масаж, який забезпечує насадка, але сам крем мене не дуже вразив. Він непоганий.
Гарний продуктЯ користуюся кремом вже 3 роки, навіть у повсякденному житті в міському середовищі. Досить тривалий захисний ефект. Швидко вбирається, не залишає важких жирних чи білих слідів, дуже добре вбЧитати далі