Купую вже вп'яте.Цей очищуючий гель чудово підходить для жирної шкіри, він очищає всі види забруднень і дуже допомагає при прищах. У мене точно чистіша шкіра.
Працюють😄Пластирі дуже добре тримаються на шкірі. Мене влаштувало, як вони працюють, підсушують прищики та прибирають запалення. Єдине, вони не дуже тонкі, десь півміліметра завтовшки. Але за рахунокЧитати далі
Мені подобається.Гарний продукт. Вам не доведеться довго чекати, поки воно висохне. Після нанесення не відчувається сухості чи стягнутості. Добре очищає пори.
Купую вже вп'яте.Цей очищуючий гель чудово підходить для жирної шкіри, він очищає всі види забруднень і дуже допомагає при прищах. У мене точно чистіша шкіра.
Працюють😄Пластирі дуже добре тримаються на шкірі. Мене влаштувало, як вони працюють, підсушують прищики та прибирають запалення. Єдине, вони не дуже тонкі, десь півміліметра завтовшки. Але за рахунокЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу