Купувам го вече за пети пътТози измивен гел е страхотен за по - мазна кожа, изчиства всякакви нечистотии и много помага при пъпки. Определено имам по - чиста кожа.
Любим продукт! 🤩Любимата ми маска! Обичам я!
Успокоява, почиства, изравнява тена!
Мирише супер.
Като цяло е много много добър продукт.
От тези за които казвам КУПУВАЙТЕ!!
Хареса ми продуктътИзползвам този продукт от почти месец и определено забелязвам разлика. Кожата ми е много по-мека и изглежда по-сияйна и сияйна. Единственият недостатък е, че оставя леко лепкав завършек, затПрочети повече
Купувам го вече за пети пътТози измивен гел е страхотен за по - мазна кожа, изчиства всякакви нечистотии и много помага при пъпки. Определено имам по - чиста кожа.