Доволна съмМного съм доволна от този крем, доста добре хидратира кожата, опаковката е голяма и реално няма нужда от голямо количество при нанасяне понеже консистенцията е гелообразна и доста лесно се нПрочети повече
Страхотен продуктС този крем успях в рамките на седмица да хидратирам толкова добре кожата си. Ще поръчам отново и препоръчвам, хидратацията намалява акнето убедих се!
Доволна съмМного съм доволна от този крем, доста добре хидратира кожата, опаковката е голяма и реално няма нужда от голямо количество при нанасяне понеже консистенцията е гелообразна и доста лесно се нПрочети повече